GoRepair
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-864 Kraków
Nad Serafą 56A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 340 99 60
Strona www: https://gorepair.pl/...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Go Repair to krakowska firma oferująca kompleksową naprawę laptopów i smartfonów, w tym naprawy urządzeń marki iPhone i Apple. Dla swoich klientów oferuje jednorazową naprawę lub stały serwis, np. w przypadku firm. Wszystkie naprawy objęte są gwarancją, więc można czuć się pewnie powierzając swój telefon w ręce Go Repair.

Serwis oferuje usługę, w ramach której można wysłać urządzenie do naprawy kurierem. Musi być dobrze zapakowany, by nie uległ uszkodzeniu w transporcie. Na miejscu specjaliści zdiagnozują usterkę i określą koszt naprawy. Następnie mogą wykonać następujące usługi: naprawa ekranu, wymiana baterii, odzyskiwanie danych, naprawa po zalaniu. To tylko jedne z najpopularniejszych problemów ze smartfonami. GoRepair naprawia też mniej popularne usterki.

Zespół Go Repair jest zaangażowany w jakość usług i zapewnia, że klient jest zadowolony z jego pracy. Wykonuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne smartfonów. Warto wiedzieć, że z firmą można skontaktować się drogą mailową, dzwoniąc na specjalną linię telefoniczną lub wysyłając zapytanie ofertowe. Nie warto pytać o porady dotyczące naprawy smartfonu przez Internet. Pamiętaj, że zdalna diagnostyka urządzenia nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, dlatego lepiej je zabezpieczyć, odpowiednio zapakować i wysłać na adres Go Repair.

Firma posiada wiele ciekawych tekstów na tematycznym blogu firmowym. Prezentują one wartościowe rozwiązania dla właścicieli urządzeń mobilnych. Dotyczą one zarówno regularnego korzystania ze smartfonów, jak i najczęściej występujących usterek w ich działaniu. Tematy są wybierane na podstawie pytań klientów, a artykuły są aktualizowane na bieżąco. Ich treść dotyczy różnych typów urządzeń elektronicznych. Czytelnicy mogą dowiedzieć się, jak zdezynfekować smartfon z bakterii lub co zrobić po jego zalaniu.

Masz problemy z telefonem komórkowym? Przyjazny i fachowy personel Go Repair pomoże Ci przywrócić Twój smartfon do 100% sprawności. Firma oferuje szybkie, niezawodne i niedrogie usługi. Specjalizuje się również w naprawach gwarancyjnych dla wszystkich popularnych marek smartfonów.

Wyświetleń: 79898
Komentarze