Kontraktim
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-400 Myślenice
Drogowców 3
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 533-088-999
E-mail: office@kontraktim.com
Strona www: https://kontraktim.c...


Ocena: 0

Kontraktim to firma zajmująca się generalnym wykonawstwem obiektów przemysłowych oraz hal magazynowych. Działa na rynku od 2016 roku.

Rozwiązania proponowane przez Kontraktim

Firma obiecuje swoim, jak i przyszłym klientom takie rozwiązania, jak:

  • jakość wykonania stawiają na pierwszym miejscu,
  • indywidualne podejście do każdej inwestycji,
  • szybkie i sprawne działanie,
  • atrakcyjne i krótkie terminy wykonania.

Co ich wyróżnia?

  • Doświadczenie na rynku (zrealizowali dziesiątki inwestycji budowlanych);
  • Wyspecjalizowani partnerzy (współpracują z szerokim gronem podwykonawców);
  • Optymalizacja kosztów (optymalizują projekty klientów);
  • Kompleksowość (zapewniają pełną obsługę przy realizacji inwestycji).

 Oferta Kontraktim

 Obiekty przemysłowe

Ważnym elementem działalności firmy Kontraktim jest generalne wykonawstwo budynków wielkopowierzchniowych oraz towarzyszących im obiektów biurowo socjalnych. Realizują indywidualne zlecenia Inwestorów, stawiając na technologie przyjazne osobom pracującym na terenie budynku. Firma przeprowadza analizy przedstawionych projektów, wprowadza modyfikacje obniżające koszty przyszłej budowy bez utraty jakości.

 Hale magazynowe

Kontraktim korzysta z wielu technologii, dobierając rozwiązania do potrzeb inwestycji. Dbają o odpowiednie posadowienie na fundamentach pośrednich i specjalnych. Przygotowują hale żelbetowe, o konstrukcji stalowej lub mieszanej. Budują obiekty z elementów prefabrykowanych. Gwarantują, że wybiorą najbardziej korzystne rozwiązania pod potrzeby klientów. Wedle życzenia klienta, wyposażają budynki w najnowocześniejsze technologie składowania.

Zarządzanie projektem

Firma Kontraktim zapewnia objęcie kompleksowej opieki nad prowadzonym projektem, działając w imieniu Inwestora. Tym samym odpowiadają za wszystkie działania związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem budowy, według obowiązujących standardów. Sprawują nadzór techniczny i jakościowy. Dbają o wykonanie prac zgodnie z wyznaczonym harmonogramem. Firma zarządza budową wykonaną przez wielu wykonawców oraz wspiera komunikację pomiędzy Inwestorem a wykonawcami.

Wyświetleń: 122
Komentarze