PIX Agency
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-716 Kraków
ul. Gromadzka 101, lok. 105 (wejście A)
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 692072288
E-mail: kontakt@pixagency.pl
Strona www: https://pixagency.pl...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Na stronie internetowej pixagency.pl można znaleźć ofertę różnych rodzajów fotografii dla biznesu. Jedną z nich jest fotografia korporacyjna, ponieważ każdy człowiek ma indywidualne potrzeby wizerunkowe. Portrety biznesowe wykonuje się po to, aby wzbudzić zainteresowanie oraz podkreślić osobowość i charyzmę. W fotografii biznesowej oczekuje się, że dana osoba będzie wyglądała na profesjonalistę w tym, co robi na co dzień.

Drugim rodzajem jest fotografia reklamowa, która zazwyczaj powstaje na podstawie koncepcji klienta. Ujęcia powinny być przede wszystkim dopracowane pod kątem jakości, ale także naturalne i przemawiające do potencjalnego odbiorcy produktu lub usługi.

Innym rodzajem jest fotografia eventowa. Zdjęcia wykonywane są zazwyczaj w trakcie trwania imprezy. Jest to rodzaj fotoreportażu, który oddaje nie tylko profesjonalizm biznesu, ale także dynamikę wydarzenia i ogólne zadowolenie gości. Wykorzystują ją startupy, ale też firmy, któe istnieją na rynku od wielu lat i świętują swoje jubileusze.

Fotografia mody polega głównie na sesjach zdjęciowych z udziałem profesjonalnych modeli. Duże studio, ciekawe plenery i zróżnicowane lub udekorowane wnętrza są gwarantowane. Celem jest wyróżnienie się na tle konkurencji i uzyskanie jak najlepszego wizerunku produktu skierowanego do sprzedaży.

Fotografia wnętrz to nie tylko wnętrza i architektura, ale to świetny sposób dla architektów na pokazanie swoich ciekawych projektów. Mogą fotografować wszystko, od przestrzeni komercyjnych po restauracje, hotele i kliniki. Firma zajmuje się również fotografowaniem wnętrz przestrzeni przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

W ramach działalności Agencji powstają również filmy promocyjne. Przede wszystkim są to stanowiska wspierające sprzedaż i komunikację z klientami, a także relacjonujące wydarzenia firmowe. Mogą być idealnym uzupełnieniem każdej sesji zdjęciowej. Oferta PIX Agency jest nastawiona w szczególności na inne firmy. Na górze strony znajdziesz portfolio w każdym z konkretnych obszarów tematycznych. Z drugiej strony podkreślane są współprace z innymi firmami (np. InPost, Hard Rock Cafe, Notte, Semcore), a na blogu pojawiają się ciekawe i różnorodne fotoreportaże i artykuły. Na stronie internetowej można znaleźć dane teleadresowe firmy oraz wszelkie informacje kontaktowe.

 

Wyświetleń: 41
Komentarze