Biuro Tłumaczeń TKTranslate
Informacje
Lokalizacja
Podkarpackie
38-400 Krosno
ul. Stanisława Staszica 12/1
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 696 720 814
Telefon komórkowy: 13 49 32 575
Strona www: https://tktranslate
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0
Wiele firm z różnych branż, planuje oferować klientom swoje produkty/usługi nie tylko na rynku lokalnym, ale często też za granicą. Wiele dużych i średnich firm kieruje swoją ofertę na rynki zachodnich sąsiadów, zwłaszcza Niemiec. To rozsądne, szczególnie gdy jest tam popyt na usługi lub produkty, które prezentują. Jednak problemem, który często się tu pojawia, jest bariera językowa. Na szczęście w takich przypadkach mogą pomóc tłumacze przysięgli języka niemieckiego. Biuro tłumaczeń TKTranslate to grupa wysoko wykwalifikowanych tłumaczy, których pomoc jest niezbędna przy sprowadzaniu samochodów z zagranicy, składaniu dokumentów niezbędnych do świadczeń socjalnych oraz zwrotu podatku z Niemiec.

Język niemiecki stopniowo staje się coraz ważniejszą częścią polskiego rynku biznesowego. Dlatego, aby zaistnieć i konkurować na tym rynku, należy korzystać z pomocy profesjonalnych tłumaczy, czyli tłumaczy przysięgłych języka niemieckiego z np. TKTRANSLATE. To biuro tłumaczeń nie tylko skupia najlepszych tłumaczy przysięgłych języka niemieckiego w kraju. Jest w stanie tłumaczyć na około trzydzieści języków, więc każdy może skorzystać ze wsparcia językowego.

Dzięki bogatemu doświadczeniu TKTRANSLATE może również pomagać swoim klientom w przygotowaniu deklaracji podatkowych za granicą oraz wspierać ich w procedurach uzyskiwania różnych świadczeń za granicą. Dlaczego warto wybrać tłumacza przysięgłego? Przede wszystkim należy wiedzieć, że tylko te osoby posiadają kwalifikacje do tłumaczenia wszelkiego rodzaju dokumentów urzędowych, które często są wymagane podczas prowadzenia działalności gospodarczej za granicą. Brak tłumaczenia dokumentów może mieć wiele przykrych nieprzyjemnych konsekwencji. Lepiej tego uniknąć i przygotować dokumenty zgodnie z wymogami urzędu.

Aby uzyskać pomoc w tłumaczeniu dokumentów zza granicy, strony internetowej lub dokumentacji technicznej, wystarczy skontaktować się z biurem tłumaczeń TKTranslate. Droga kontaktu jest dowolna: zapytanie poprzez formularz kontaktowy telefoniczna lub mailowa będzie tak samo skuteczna. 
Wyświetleń: 41
Komentarze