Global
Informacje
Lokalizacja
Dolnośląskie
51-504 Wrocław
ul. Swojczycka 21-41
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 784936353
Strona www: https://global-onlin...


Ocena: 0

Global to firma, która działa na rynku już od 10 lat. Zajmuje się produkcją i montażem promienników podczerwieni. Zaletą jej produktów jest ich niezawodność potwierdzona znakiem jakości TÜV Rheinland oraz bezpieczeństwo. Oferowane przez Global systemy elektryczne na podczerwień, panele na podczerwień i grzejniki grzewcze są od początku do końca produkowane w Polsce.

Ogrzewanie podczerwienią budynków jest rozwiązaniem bardziej efektywnym i tańszym niż konwencjonalne systemy grzewcze. Dzięki zamianie energii elektrycznej na ciepło możliwe jest utrzymanie komfortowej temperatury nawet w zimne dni. Głównymi zaletami ogrzewania podczerwienią jest to, że jest ono opłacalne, nie ma negatywnego wpływu na środowisko, jest estetyczne i ma pozytywny wpływ na zdrowie, co sprawia, że jest chętnie wybierane przez klientów zarówno w kraju, jak i na całym świecie.

Być może zastanawiają się Państwo, dlaczego ogrzewanie elektryczne ma być ekonomiczne. Obecnie znanym faktem jest to, że energia elektryczna nie jest uważana za najtańszą formę ogrzewania. Systemy na podczerwień mają jednak pewne zalety, które pomagają obniżyć koszty eksploatacji. Promienniki podczerwieni wcale nie nagrzewają się wolno, a dzięki zastosowanej technologii mogą długo utrzymywać temperaturę. Są to również bardzo niezawodne urządzenia, które nie wymagają sezonowej konserwacji. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary mogą być montowane w małych domkach letniskowych lub w pomieszczeniach, w których ściany nie pozwalają na zamontowanie tradycyjnego, wydajnego grzejnika. Podczerwień pozwala na ogrzewanie pomieszczeń, gdzie nie można poprowadzić instalacji gazowej albo pieca na węgiel i drewno.

Szukasz energooszczędnego ogrzewania, które jest nieszkodliwe dla przyrody i zdrowia? Zapoznaj się z szeroką gamą produktów firmy Global. Oferuje najwyższą jakość obsługi klienta, sprawdzone produkty i zespół ekspertów znających rynek.

Wyświetleń: 100
Komentarze