Roseti Med & Beauty
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-400 Myślenice
Bukowa 6
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 780 187 913
E-mail: beauty@roseti.pl
Strona www: https://rosetimedand...


Ocena: 0
Roseti Med & Beauty to klinka urody, która może poszczycić się zespołem najlepszych specjalistów z zakresu chirurgii, okulistyki, fizjoterapii oraz medycyny estetycznej. Jej lokalizacja znajduje się w spokojnej okolicy niedaleko Krakowa, co sprawia, że to miejsce stało się alternatywą dla krakowskich gabinetów medycyny estetycznej i kosmetologii.

Pacjentki i pacjenci kliniki mogą znaleźć tutaj rozwiązanie wielu problemów natury czysto estetycznej, ale też zdrowotnej. Do problemów, jakie są rozwiązywane w Roseti Med & Beauty należą: blizny, cellulit, chomiki, cienie pod oczami, małe usta, zmarszczki, nadpotliwość, obwisła skóra, opadające powieki, otyłość miejscowa, podwójny podbródek
przebarwienia, wypadanie włosów, sucha skóra, tłuszczaki, trądzik różowaty, migrena, rozstępy i nadmierne owłosienie. Do każdej z tych pozycji dobiera się właściwy zabieg. Przeprowadzany jest on przez specjalistę w swojej dziedzinie. W przypadku niektórych zabiegów wymagana jest kwalifikacja pacjenta, co jest traktowane bardzo poważnie w trosce o bezpieczeństwo. Również przekazane zostają wszystkie informacje o przeciwskazaniach i warunkach do przeprowadzenia zabiegu.

Metody z zakresu medycyny estetycznej stosowane z klinice to: Lip Lift, nici liftingujące, peeleingi chemiczne, wypełnianie i powiększanie ust, modelowanie owalu twarzy oraz objętości, leczenie migreny i nadpotliwości, resekcja zmian skórnych, osocze bogatopłytkowe CGF, zabiegi medyczne HI-TECH, botoks, lipoliza iniekcyjna, CryoPen, bichektomia, mezoterapia igłowa, Lipotransfer K-68 i Plasma Complex.

Oprócz tego Roseti Med & Beauty oferuje zabiegi kosmetologiczne: laser frakcyjny CO2, depilację laserową, zabiegi oczyszczające, karboksyterapię, Dermapen, mezoterapię bezigłową, manicure, pedicure i zabiegi z zakresu podologii.

Klinka oferuje również inne zabiego należące do działu Regeneracji Active: INDIBA, taping w kosmetyce i medycynie estetycznej, taping przeciwbólowy, masaż anti aging twarzy, masaż antycellulitowy, aromaterapię kliniczną i świecowanie uszu.

Roseti Med & Beauty oferuje też zabieg plastyki powiek. Przywraca on młody i zdrowy wygląd okolicy oka, a także właściwy kontur i kształt powiek. W ten sposób, dzięki odpowiedniej interwencji chirurgicznej, można korygować różnego rodzaju defekty tej okolicy twarzy.

Aby umówić się na zabieg, warto napisać wiadomość e-mail, zadzwonić lub odwiedzić klinikę osobiście.

Wyświetleń: 49
Komentarze